Czystek – wspaniałe właściwości

Osoby, które palą papierosy albo mają pracę w której są narażone na styczność z metalami ciężkimi, takimi jak rtęć czy ołów mogą spróbować naturalnej, oczyszczającej kuracji. Dostępny w aptekach i sklepach zielarskich czystek, pomaga w zupełnie naturalny sposób pozbyć się toksyn z organizmu. A według przeprowadzonych badań nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Najlepiej nie palić wcale, ale jeśli nie mamy odpowiedniej motywacji i siły woli by rzucić to chociaż w ten sposób można wspomóc swój organizm.

Od najmłodszych lat warto wyrabiać i promować wśród dzieci modę na picie herbaty. Jest zdrowsza, a przede wszystkim niegazowana. Napoje gazowane zawierają bardzo dużo cukru, co wpływa na błyskawiczne pojawienie się próchnicy i przedwczesną utratę mlecznych zębów. Wiele osób na pewno zainteresuje informacja, że czystek mogą pić dzieci od trzeciego roku życia. A dzieciom, które nie lubią gorzkiej herbaty można dodać do kubka kilka łyżeczek miodu. Dzięki temu uzyskamy pyszny, zdrowy napój,

Czystek właściwości znane były już 2500 lat temu. Jednak dopiero niedawno zyskała popularność na wysoką skalę. Wiele osób zachwala efekty, uzyskane w wyniku kuracji. Należy dodać, że nie ma ograniczeń w jej piciu, nie uzależnia. Tym samym można pić ją litrami. Nawet będąc w ciąży lub karmiąc piersią. Nie udowodniono kolki u niemowląt, których matki piją herbatki z tej rośliny.

Z powodu silnych właściwości antybakteryjnych stosowany jest w różnego rodzaju schorzeniach skóry. Czystek pomaga w walce z grzybicą paznokci, niweluje łupież i hamuje łojotok skóry. Osoby cierpiące z powodu trądziku mogą śmiało zastosować kurację i w stosunkowo niedługim czasie zauważyć efekty. Śmiało można przemywać skórę twarzy herbacianymi saszetkami lub stosować je jako okłady.

Jednym słowem wszyscy, bez względu na to o jakim efekcie marzą mogą pić herbatki lub stosować tabletki do ssania. Jedno jest pewne, nie zaszkodzi, a może pomóc. Warto zaufać rozwiązaniom, które podsuwa matka natura.

 

Dodaj komentarz