Tabletki Na Odchudzanie – Informacje

tabletki_na_odchudzanieKażda kobieta marzy o szczupłej i zgrabnej sylwetce. Dzięki  ćwiczeniom i odpowiednio dobranych tabletkach odchudzających osiągnięcie dobrej figury jest całkiem możliwe. Polecane są preparaty Piperyna, Forskolin oraz Mlody Jęczmień. Opisy tych produktów dostarczą ważnych informacji na temat ich pochodzenia oraz jak należy stosować dany preparat.

Najpopularniejsze Tabletki na Odchudzanie:

Młody Jęczmień

Młody Jęczmień Zielony –  Jest popularny na całym świecie jako suplement diet,. Zawiera błonnik, ma działanie oczyszczająco-odchudzające. Jest zażywany przez sławnych aktorów Hollywood. W starożytnym Rzymie stosowali go już gladiatorzy.  Jęczmień zielony został poddany badaniom naukowym.  Jedno z badań trwające 4 tygodnie  grupie osób chorującym na cukrzycę typu 2 codziennie podawano jęczmień oraz witaminy C i E.  Badania te wykazały, że codzienne spożywanie młodego jęczmienia wspomagało zwalczanie młodych rodników i miało działanie przeciwutleniające, zmniejszało ryzyko chorób naczyniowych u badanych chorych.

Młody jęczmień w tabletkach z uprawy biologicznej jest naturalnym sposobem na dostarczenie organizmowi wszystkich substancji odżywczych. Zaleca się go głównie osobom będącym na diecie a także tym, którym zależy na oczysczeniu organizmu z wszelkich toksyn.

Jako lek na odchudzanie jęczmień zawiera kompleks enzymów, które odpowiadają za spalanie tłuszczu. Zawarty w produkcie kwas linolowy gamma obniża poziom cholesterolu oraz kwasu linolowego, niezwykle aktywnego w zwalczaniu tłuszczu.

  Właściwości Młodego Jęczmienia Zielonego:

  •     Zawiera witaminy B6 i C, dostarcza więcej witaminy C niż pomarańcza, jest źródłem minerałów (potas, wapń, magnez, żelazo, cynk) oraz białka.
  •     Duża ilość błonnika, zwiększa wydalanie tłuszczów oraz pomaga wydzielać soki trawienne, pobudza jelita i powoduje uczucie sytości.
  •     Wysoka zawartość chlorofilu, pomaga zwalczać komórki chorobotwórcze, grzyby, zwiększa liczbę czerwonych krwinek.
  •     Mniejsze uczucie zmęczenia,
  •     Poprawia kondycję kości,
  •     Dba o zdrowy stan mięśni,
  •     Pomaga utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi.

Preparat stosuje się na odchudzanie, ale jest pomocny także w utrzymaniu  dobrej kondycji,w profilaktyce chorób nowotworowych w leczeniu hemoroidów czy także kiedy występuje ból gardła. Tabletki z młodego jęczmienia stosuje się 3 razy dziennie – 3 do 5 tabletek. Należy je popić sokiem lub przegotowaną wodą.

Forskolin – Tabletki odchudzające

Wyciąg z pokrzywy indyjskiej, silnie skonstruowany. Najnowszy suplement, który pomaga walczyć z nadwagą.

Ta roślina od stuleci znalazła zastosowanie w medycynie hinduskie. Stosowało się ją w leczeniu układu moczowego, krążenia czy oddechowego. Występuje na terenach Indii, Birmy, Tajlandii, Nepalu i Sri Lanki.

Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej stymuluje produkcję CAMP- substancja jest odpowiedzialna za rozpad w komórkach tłuszczów. Regularne stosowanie ma korzystny wpływ na pobudzanie procesów lipolizy, która odpowiada za rozpad tkanki tłuszczowej.

Forskolin zmniejsza produkcję CAMP pobudzający proces rozpadu tkanki  tłuszczowej,wspiera wytwarzanie insuliny , przyspiesza enzymy regulujące wzrost masy mięśniowej.

Zażywa się 1 kapsułkę przed posiłkiem, popić wodą. Nie należy przekraczać dawki.

Piperyna Forte – Tabletki odchudzające

Piperyna tabletki forte to alkaloid pieprzu czarnego.Roślina została odkryta w 1819 roku. Właściwości odchudzające leku zostały odkryte w 2012 roku.  Wyniki badań pokazały, że piperyna może obniżać tłuszcz we krwi oraz blokuje powstawanie nowych komórek tłuszczowych.

Lek ten blokuje powstawanie komórek tłuszczowych, poprawia kondycję fizyczną organizmu, zwiększa wydzielanie soków trawiennych, pomaga też zachować odporność i przyspiesza metabolizm.  Zażyć 1-2 kapsułki dziennie przed posiłkiem.

Zwycięzca rankingu tabletek na odchudzanie – Triapidix300

Sprawdź cały ranking – Dobre tabletki na odchudzanie.

 

Dodaj komentarz